Doelpuntenmakers:
Fedde de Bruijn 3x
Tom den Ouden 1x
Levi van der Heijden 1x

De eerste wedstrijd na de nieuwe indeling was voor ons allemaal weer even wennen, en we kwamen de 1e helft ook niet heel goed uit de startblokken, en keken we tegen de grotere jongens op. We konden niet echt in ons spel komen. Onze keeper Luca had een paar geweldige reddingen maar kon helaas het doel niet leeg houden. Na het debuut van Tom die zijn 1e eerste wedstrijd speelde en ook de maker was van de 1-1. Maar helaas konden we het niet doorzetten tot de rust en gingen we met een 1-3 de kleedkamer in.
Na de rust waren we er weer helemaal bij, en we schoten uit de startblokken en in tijd van 8 min stonden we 4-3 voor door 3 doelpunten van Fedde. We stroopten onze mouwen op en dit gaf weer nieuwe energie en we stoomden door naar een 6-3 voorsprong door 2 doelpunten van Levi. Pelikaan deed nog 1 ding terug en zo werd de eindstand 6-4. Super gedaan met z`n alle trots op ons team.