Uitslag 5-2

Vandaag stond de wedstrijd tegen Drechtstreek op het programma, na 2 nederlagen op rij gingen we er weer vol goede moed tegenaan, we kwamen goed uit de startblokken en daarom was de ruststand ook in ons voordeel 2-1 door 2 doelpunten van Fedde.
Na rust liepen we verder uit naar een eindstand van 5-2 door doelpunten van Fedde 2x en Levi 1x, dat was dan ook wel onze verdienste want we bleven er voor gaan tot het einde. Toen we terug kwamen in de kleedkamer hadden de Pieten nog een kleine verrassing achter gelaten in de kleedkamer dat werd door onze spelers erg gewaardeerd, er zal een mooie bal in die je met een touwtje om je middel kan doen om dan goed te leren hooghouden. Bedankt Sinterklaas!! Op naar hopelijk de volgende wedstrijd!

Doelpuntenmakers:
Fedde de Bruijn 4x
Levi van der Heijden 1x